Yönetim olarak Bayburt’ta 21 Şubatın Davetiyelerini dağıttık

by admin

Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Yönetimi olarak, 21 Şubat Bayburt’un Düşman işgalinden kurtuluşu etkinlikleri,kutlama gecesi programının davetiyelerini Bayburt Protokolüne takdim ettik.

21 Şubat,Bayburt’un düşman işgalinden kurtuluşunun 104. Yıl kutlamalarını bu yıl yine  İstanbul Bağcılarda hemşerilerimizle birlikte kutlayacağız.

Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkanımız  Hicabi Durmuş, Bağcılar Şube Başkanı Muharrem Aktürk, Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Başkan Vekili Mücahit Köse, Başkan Yardımcısı Muammer Dursunkaya ve Genel Muhasip Ömer Dündar, Bayburt Üniversitesi Rektörü Mutlu Türkmen,Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, AK Parti Bayburt İl başkanlığı,Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Bekir Kasap,Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi İdris Aydın,Demirözü Belediye Başkanı Arslan Gürer,Gökçedere Belediye Başkanı Yavuz Bakır, Bayburt Tarım İl Müdürü Selami Ersen,Ticaret Odası Başkanı Süleyman Seyhan,Kültür ve Turizm İl Müdürü Bekir Kurtoğlunu ziyaret ederek gecenin davetiyelerini takdim ettik.

Bayburt Kültür ve yardım Derneği ve Bayburt Eğitim Kültür ve hizmet vakfının birlikte yapacağı  kutlamalar 26 Şubat’ta İstanbul’da Bağcılar Olimpik Spor Salonu’nda olacak. Sürpriz sanatçıların konuk olacağı gecede halk oyunları gösterileri sergilenecek. Etkinlikler hakkında bilgi veren Genel Başkanımız Hicabi  Durmuş, Ziyaret ettikleri kurumları  bilgi verdi.

You may also like