BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BAYBURT DERNEĞİN’DE

by admin

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Bahçelievler Şubesine ziyarette bulundu.

İstanbul Bahçelievler’de AK Parti seçim bürosu açılışına ve esnaf ziyaretlerine katılan Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve İstanbul 3.Bölge milletvekili adayı Behiye Eker Albayrak Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Bahçelievler Şubesinide ziyaret ettiler. Dernek ziyaretinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş’ı Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkanı Abdurrahman Polattimur ve Bahçelievler Şube Başkanı Mehmet Kocabey karşıladı.

Derneğimizi ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Bayburt’lulardan Gördüğü Yoğun ilgiden memnun kaldığını ifade ederek Tekrar derneğimizi ziyaret edeceğini ifade etti.İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Behiye Eker Albayrak Derneğimizde bulunan hemşerilerimizin sorunlarını dinledi ve Bayburt’lulardan kendilerine 12 haziran Seçimlerinde desteklerini beklediklerini ifade etti.

Derneğik ziyaretinde Büyükşehir Belediye Başkanı’nın Yanında Milletvekili Adayı,Baybçelievler Ak Parti İlçe Başkanı,Bahçelievler Belediye Başkanı,Bahçelievler İlçe Teşkilatından Çok sayıda Yetkilinin katıldığı Ziyaret tekrarlanması dileğiyle sona erdi…

You may also like

Leave a Comment