GÜNGÖREN BEL.BAŞKANINA ZİYARET

by admin

Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkanı Faruk KILIÇASLAN ve yönetim kurulu üyeleri Güngören Belediye Başkanını ziyaret ettiler

Güngören Belediye Başkanı Sayın Şakir Yücel KARAMAN beyi makamında ziyaret eden Genel Başkan ve ekibi tanışma faslından sonra bir süre sohbet edildi. Güngören Belediye Başkanı Sayın KARAMAN, Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkanı ve yönetimine başarılar diledi. Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkanı Faruk KILIÇASLAN da planları ve çalışmalar hakkında bilgi verip, sosyal ve kültürel çalışmalarda Güngören Belediyesi ile uyum içinde çalışmayı arzuladıklarını söyledi.

         Güngören Belediye Başkanı sayın KARAMAN ?la bir süre Güngören, İstanbul ve Bayburt içerikli sohbet edildi.

      Toplantıya, Güngören Belediye Başkan yardımcısı Ensar ÖZCAN, Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkanı Faruk KILIÇASLAN,  Sami HACİARİFOĞLU, Erol ATASOY, Halim PAKSOY, Nejmettin EMİRALİ, Durmuş SAĞLIK, Müstekim AYDIN, Bağcılar Şube Başkanı Hicabi DURMUŞ, Bahçelievler Şube Başkanı H.Savaş MERCİMEK, Sancaktepe Dernek Başkanı Kemalettin KARSLI, Gençlik kollarından Tahir AYDIN ve Bahçelievler şube yönetiminden katıldılar.

You may also like

Leave a Comment