BAHÇELİEVLER BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

by admin

Bayburt Kültür ve yardım Derneği yönetimine seçilen Başkan ve Yönetimi Bahçelievler Belediye Başkanını makamında ziyaret etti.

Bayburt Kültür ve yardım Derneği Genel Başkanı Faruk Kılıçaslan ,ve beraberinde Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Özhan,Bahçelievler Belediyesi Meclis Üyesi ve Dernek Yönetim Kurulu üyesi Aydın Başyiğit,Bayburt Kültür ve yardım Derneği Bahçelievler Şube  Başkanı Mehmet Kocabey, Dernek yönetiminden Alaattin Altuntaş,Özcan Kacır,Ali Yurdunkulu,İbrahim Akbal,Süleyman Şahin,Rıza Deveci,Sami Hacıarifoğlu,Gökhan Subay,Ahmet Özhan,Müstekim Aydın,Naci Türk,Erol Atasoy,Fatih Dursunkaya,Necmettin Emirali,Halim Paksoy,Tahir Delibaş katıldı.

Bahçelievler  Belediye Başkanı Osman  Develioğlu Yeni seçilen Dernek Yönetimi tebrik ederek,Bayburt Kültür ve Yardım Derneğinin Bahçelievlerde aktif bir rol üslendiğini belirterek Yeni yönetime Bahçelievler de çalışmalarında başarılar diledi.

Günümüzde Sivil toplum kuruluşlarının önemine vurgu yapan Develioğlu  Bahçelievlerdeki Stk lar içinde Bayburt Kültür ve Yardım Derneğinin ön planda olduğunu ve Belediyenin yaptığı çalışmalarda yerini aldığını belirtti.

You may also like

Leave a Comment