VALİ ODABAŞ İSTANBUL BAHÇELİEVLERDE HEMŞERİLERİMİZLE BULUŞTU

by admin

Bayburt Valisi Yusuf Odabaş ve Bayburt Üniversitesi Rektörü Selçuk Coşkun,İstanbul Bahçelievler’deki hemşerilerimizle bir araya gelerek Derneklerin görüş ve önerilerini dinledi.

Bayburt Kültür ve yardım Derneği Genel Başkanı Faruk Kılıçaslan Valimizin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ederek,Bayburt’un ve Stk ların sorunlarını dile getirdi.

Bayburt Derneği Bahçelievler şube Başkanı Savaş Mercimek Şubede ağırladıkları Bayburt Valisi ve Rektör Coşkunla birlikte hemşerilerimize ikramda bulundular.Savaş Mercimekte Vali ve Rektörümüzün Derneklerine yaptıkları ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Bayburt Valisi Odabaş Bayburt’taki su ve yol sorunlarına değinerek çalışmaların geldiği konum hakkında hemşerilerimizi bilgilendirdiler.Odabaş Görev sürecinde Bayburt’ta nelerin eksik yapıldığını ve nelerin yapılacağını hemşerilerimize anlattılar.

Bayburt Derneği Bahçelievler Şubesinde yapılan programa Bayburt Valisi Yusuf Odabaş,Bayburt Üniversitesi Rektörü Selçuk Coşkun,Bayburt Kültür ve yardım Derneği Genel Başkanı Faruk Kılıçaslan ve Dernek yönetimi ,Bahçelievler Ak Parti İlçe Başkan yardımcısı Bayram Ağdağ,Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Bahçelievler şube Başkanı Savaş Mercimek,Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Bağcılar Şube Başkanı Hicabi Durmuş,Bayburtgündem gazetesi  İmtiyaz sahibi Mehmet Demirer,Bayburt Postası Gazetesi İmiyaz sahibi Kürşat Okumuş,Haber 69 Dergisi temsilcisi ,Köy Dernek Başkanları ve Hemşerilerimizin katılımıyla gerçekleşti.

You may also like

Leave a Comment