AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINDAN BAYBURT DERNEĞİ BAHÇELİEVLER ŞUBESİNE ZİYARET

by admin

Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Bahçelievler Şubesi, Bahçelievler AK Parti ilçe Başkan ve Yönetim Kurulu bir çalışma ziyaretinde bulundular.

Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkanı Faruk Kılıçaslan’ın Bayburt da olduğu için katılamadığı ziyarete Başkan Vekili Alaattin Altuntaş başkanlığında karşılama yapıldı. Ziyarete Bahçelievler AK Parti ilçe başkanı Zülküf Türkoğlu, Başkan yardımcıları Ali Pekgöz, Hüseyin Gönan, Bahçelievler Belediye Başkan yardımcısı İ.Hakkı Özhan, İlçe yönetiminde bulunan yöneticilerimiz Bayram Ağdağ ve Ahmet Özhan ile beraber diğer ilçe yönetim kuruluda katıldı.

    Bayburt Kültür ve Yardım Derneği yönetiminden ise Erol Atasoy, Mecithan Okumuş, Rıza Deveci, Gökhan Subay, Remzi Dursunkaya, İbrahim Akbal, Bahçelievler Şube Başkanımız Hüseyin Savaş Mercimek ve şube yönetimi hazır bulundular. Eski Genel Başkanlardan Abdurrahman Polattimur, Ağören Dernek Başkanı Mehmet Karakullukçu, Taşcılar Dernek Başkanı Ali Erkul, Bayburt Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Demirer ve Bayburtlu Bahçelievler de oturan hemşerilerimiz katıldılar.

You may also like

Leave a Comment