BAYBURT DERNEĞİ ŞUBE KONGRELERİNİ YAPTI

by admin

Bayburt Kültür ve yardım Derneği Esenler şubesi,Çorlu Şubesi ve Bahçelievler Şube Kongrelerini yaptı yeni Başkanlar ve Yönetimleri ve Genel Kurulda oy kullanacak Delegelerin seçimi yapıldı.

Bahçelievler Şubesine Remzi Dursunkaya,Esenler Şubesine Fuat Saka,Çorlu Şubesine Ahmet Akbalık seçildi.Bağcılar Şube kongresi önümüzdeki hafta yapılacak

Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Esenler Şubesi Kongresine  Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel başkanı Faruk KILIÇASLAN, yönetim kurulu üyeleri, Esenler Şube üyeleri ve Delege seçimi için şube listesine eklenen Genel Merkeze kayıtlı üyelerimiz katıldılar. Toplantıda, Genel başkan Faruk KILIÇASLAN bir konuşma yaparak toplantıya katılan hemşehrilerimize teşekkür etti. Derneğimize biraz daha ilgi gösterilmesini istedi. Şube seçimi öncesinde Halil İbrahim EMİRALİ ve Fuat SAKA şube başkanlığı için düşüncelerini paylaştılar. İstişareler sonucunda Fuat SAKA başkanlığında yönetim listesi oy birliği ile seçildi.

Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Çorlu Şubesi Olağan Genel Kurul toplantısı 13 Eylül 2015 tarihinde şube merkezinde yapıldı.  Toplantıya, Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel başkanı Faruk KILIÇASLAN, yönetim kurulu üyeleri, Çorlu şube üyeleri katıldılar. Toplantıda, Genel Başkanı Faruk KILIÇASLAN bir konuşma yaparak, Derneğimiz ve diğer konular hakkında bilgilendirme yaptıkta sonra ve toplantıya katılan hemşehrilerimize teşekkür ettiGenel kurulda mevcut başkanımız Ahmet AKBALIK beyin görevine devam etmesi için yoğun istek oldu. Yapılan oylamada oy birliği ile Çorlu Şube yönetimi Ahmet AKBALIK beyin başkanlığında görevine devam ettiler.

Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Bahçelievler Şubesi Olağan Genel Kurul toplantısı 20 Eylül 2015 tarihinde şube merkezinde yapıldı.

     Toplantıya, Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel başkanı Faruk KILIÇASLAN, Yönetim kurulu üyeleri, Bağcılar Belediye meclis üyesi Kemal Yetişen, Bağcılar Yıldıztepe mahalle muhtarı Bayram Kırmızı, Bahçelievler Hürriyet mahalle muhtarı Ahmet Özhan, Bahçelievler AK Parti ilçe başkan yardımcısı Bayram Ağdağ, Bayburt Gündem imtiyaz sahibi Mehmet Demirer, Başçımağıl dernek başkanı İbrahim Akbal, Çatalçeşme Köyü dernek başkanı Cem Kaya İlgaz, Kabaçayır dernek başkanı Hükmü Türkoğlu, Masat dernek başkanı Süleyman Şahin, Taşcılar dernek başkanı Ali Erkul, Bahçelievler şube eski başkanı Mehmet Kocabey ve Bahçelievler şube üyeleri katıldılar.

      Toplantıda, Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkanı Faruk KILIÇASLAN bir konuşma yaparak, Derneğimiz ve diğer konular hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra ve toplantıya katılan hemşehrilerimize teşekkür etti. Mevcut şube başkanımız Savaş Mercimek faaliyetler hakkında bilgi verdikten sonra iş yoğunluğu nedeni ile aday olmadığını bildirdi. Şube başkanlığı için Remzi Dursunkaya başkanlığında yeni bir yönetim seçildi.

You may also like

Leave a Comment